نقش آفرینی اما تامسون و الن بارستین در فانتزی The Lost Girls


لیویا د پاولیس در این مورد گفت:

من از کودکی مجذوب معانی پنهان داستان‌های افسانه‌ای بوده‌ام و هنگامی که رمان The Lost Girls از لاری فاکس را خواندم، به سرعت آماده‌ی بازی در نسخه‌ی جدید فیلم جی ام بری شدم.

فیلم توسط د پاولیس نویسندگی و کارگردانی می‌شود که البته خودش نقش اول این فیلم نیز است. گایا وایز (Gaia Wise) دختر تامسون و بازیگر آثاری مثل A Walk in the Woods و Last Chance Harvey نیز به جمع بازیگران پیوسته است.

The Lost Girls داستان چهار خانم را دنبال می‌کند که پس از داستان‌های «پیتر پن» در نورلند (Neverland) قرار دارند. این فیلم خواهد گفت که چگونه وندی (با بازی د پاولیس) پس از سفرهای خارق‌العاده‌ی خود با پن، با بازنشستگی کنار می‌آید.

وندی همانند مادر بزرگ خود براستین و مادرش جین، باید از قول‌های پیتر و رازهایی که می‌خواهد حفظشان کند، فراری یابد. همانند دختر خودش بری که وارد مدار پیتر شد، وندی هم باید برای حفظ ارتباطش با دخترش و همچنین میراثش بجنگد.

این فیلم اقتباسی، توسط کریس کارلینگ (Chris Curling) تهیه کننده‌ی The Last Station و متا والتنتیک (Meta Valentic) تهیه کننده‌ی Ladrón Que Roba a Ladrón به همراه Myriad Pictures و Ingenious Media تهیه خواهد شد. شایان ذکر است Myriad پخش بین‌المللی فیلم را نیز بر عهده دارد.

منبع: کامینگ سون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + = 21