ریک فاموییوا بازسازی فیلم Uptown Saturday Night را کارگردانی خواهد کرد


کوین هارت (Kevin Hart) در فیلم جدید کمپانی برادران وارنر که فیلم‌نامه‌ی آن توسط کِنیا باریس (Kenya Barris) نوشته شده و توسط ریک فاموییوا (Rick Famuyiwa) کارگردانی خواهد شد ایفای نقش خواهد کرد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

فیلم اوریجینال در سال ۱۹۷۴ و با بازی سیدنی پویتیر (Sidney Poitier) و بیل کاسبی (Bill Cosby) ساخته شد و داستان دو دوست را روایت می‌کند که به یک کلاب شبانه زیرزمینی رفته و در آنجا کیف پول آن‌ها که حاوی یک تیکِت برنده‌ی لاتاری بود به سرقت می‌رود. حال این دو نفر باید تیکت از دست رفته‌شان را دوباره پیدا کنند.

کنیا باریس که پیش از این سریال Black-ish را ساخته بود، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

ویل اسمیت (Will Smith)  که خود زمانی به دنبال ایفای نقش در پروژه‌ی بازسازی این فیلم بود، تهیه‌کنندگی فیلم را به همراه جیمز لسیتر و از طریق ایستودیو اُوِربروک (Overbrook) بر عهده خواهد داشت. هارت و جان چنگ نیز از دیگر تهییه‌کنندگان این فیلم هستند.

مالکوم دی لی که سابقه‌ی کارگردانی فیلم سفر دخترانه (Girls Trip) را در کارنامه دارد در ابتدا قرار بود این فیلم را نیز کارگردانی کند. در‌حال‌ حاضر او مشغول کارگردانی فیلم Space Jam 2 با بازی لبران جیمز (LeBron James) می‌باشد.

ریک فاموییوا که پیش از این فیلم هایی مانند Dope و Confirmation را کارگردانی کرده، به تازگی یک قسمت از سریال The Mandalorian را نیز ساخته است.

منبع: هالیوود ریپورتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 38 = 40